NOVOSTAVBA S VÝHLEDEM NA POBŘEŽÍ
Nueva Andalucía - Costa del Sol

2-4

Ložnice

2

Koupelny

od 90 m2

Zastavěná plocha cca.

N/A m2

Pozemek cca.

330.000 €

Cena

Ref. IR-10049

POPIS NEMOVITOSTI

Plně vybavená kuchyň, Výhled na hory, Vestavěné skříně, Výtah, Panoramatický výhled, Klimatizace, 24hodinová ostraha, Skladní místnost, Garáž
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE O TOMTO PROJEKTU: Hotovo v třetím čtvrtletí 2024, inovativní design a moderní povrchové úpravy, společný bazén, garáže, skladovací prostory a společné prostory s velkými zahradami, posilovnou, odpočinkovou zónou a panoramatickým střešním bazénem.
Tento rezidenční projekt se nachází pouhých 5 minut od pláže a několika golfových hřišť a nabízí vynikající panoramatický výhled na pobřeží a veškerý komfort luxusního bydlení za přijatelnou cenu. Jedná se o čtvrtou fázi nové bytové výstavby v Nueva Andalucía v Marbelle, čtvrti v plném rozvoji, kde neustále přibývají nové podniky a služby. Domy o rozloze od 90 do 150 m2, se špičkovými povrchovými úpravami a moderním designem. Všechny domy jsou propojeny příjemnými zahradami a těší se také špičkové kvalitě povrchových úprav a modernímu designu, který zahrnuje velkou soukromou terasu a parkovací místo v samotné budově. Tento rezidenční komplex navíc disponuje tělocvičnou, chill-out zónou a velkolepým bazénem na střeše budovy s bezkonkurenčním výhledem na moře a hory. Ideální místo pro příjemné koupání a relaxaci s výhledem. V Nueva Andalucía, Marbella, strategické oblasti vzdálené 5 minut jízdy od San Pedro Alcántara a Puerto Banús. Váš vysněný domov pro vás a vaši rodinu se nachází v nedávno vytvořené čtvrti v plném rozvoji, obklopené všemi službami, které můžete potřebovat: školy, vysoké školy, sportovní areály, parky, obchody atd., vše v docházkové vzdálenosti.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

8 + 5 =