MODERNÍ VILA S VÝHLEDEM NA MOŘE
Benálmadena - Costa del Sol

4

Ložnice

5,5

Koupelny

390 m2

Zastavěná plocha cca.

2010 m2

Pozemek cca.

1.995.000 €

Cena

Ref. IR-10003

POPIS NEMOVITOSTI

Uzavřená komunita, Plně vybavená kuchyň, Vestavěné skříně, Výborný stav, Klimatizace, Skladní místnost, Privátní bazén, Privátní zahrada, Prádelna
Další důležité informace o této nemovitosti: V blízkosti – Golf, Školy, Obchody, Moře. Soukromé parkoviště, Krytá/Soukromá Terasa, Vlastní koupelna, Jižní orientace, Novostavba.
Tato vila je navržena v moderním architektonickém stylu s jemnými čistými liniemi a velkými okny. Zastavěná plocha 547 m2 je rozdělena do dvou podlaží a suterénu, kde vynikají povrchové úpravy z ušlechtilých materiálů, světlé místnosti a velká okna, která propojují interiér s exteriérem a vytvářejí tak jeden plynulý prostor, který spojuje dům s okolím. Díky bazénu v horní části si můžete vychutnat relaxační koupel s výhledem na Středozemní moře. Dům postavený z betonu a s hladkou bílou vnější povrchovou úpravou spojuje modernost s energetickou účinností a akustickým komfortem uvnitř. Bezpochyby ekologický dům, který při své realizaci spotřeboval o 50 % méně vody a vyprodukoval o 60 % méně odpadu. Aby bylo zachováno spojení mezi domem a životním prostředím, má každá vila 2 000 m2 velkou zahradu s výhledem na Středozemní moře, čímž se podařilo zachovat kontinuitu, která začíná uvnitř domu a sahá až k horizontu. Další charakteristiky této nemovitosti: Klimatická regulace: klimatizace, teplá klimatizace, studená klimatizace, topení U/F, U/F/H v koupelnách. Dvojité zasklení, Domotika, Suterén. Nábytek: Vybavení: Volitelné. Kuchyně: Kuchyňská linka, kuchyňský kout, plně vybavená. Zahrada: soukromá, upravená, snadná údržba. Zabezpečení: Uzavřený komplex, Elektrické žaluzie. Inženýrské sítě: Elektřina, Pitná voda. Kategorie: Golf, Rekreační dům, Luxusní, Moderní.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

8 + 13 =