MODERNÍ REZIDENČNÍ BYDLENÍ V NEW GOLDEN MILE
Estepona - Costa del Sol

2-4

Ložnice

1-2

Koupelny

od 112 m2

Zastavěná plocha cca.

N/A m2

Pozemek cca.

350.000 €

Cena

Ref. IR-10056

POPIS NEMOVITOSTI

Uzavřená komunita, Plně vybavená kuchyň, Výhled na hory, Vestavěné skříně, Výtah, Panoramatický výhled, Klimatizace, 24hodinová ostraha, Skladní místnost, Garáž, Podlahové vytápění
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE O TOMTO PROJEKTU: Vybavená kuchyně, Domácí spotřebiče, Klimatizace, Terasa, Prádelna, Zesílené dveře, Výtah, Garáž, Bazén, Tělocvična, Paddle kurt, Skladovací místnost, Video interkom, Sportovní zóna, Rezidenční zahrada.
Tento ráj mezi horami a mořem je exkluzivní a moderní rezidenční komplex 60 apartmánů se 2, 3 a 4 ložnicemi s výjimečnými povrchovými úpravami. Tento rezidenční projekt s čistými, organickými liniemi, které dokonale splývají s okolní přírodou, má do posledního detailu propracované společné prostory, včetně tří venkovních bazénů, dvou tenisových kurtů, SPA, posilovny, šaten, a dokonce i coworkingové zóny a společná kuchyň. Tento obytný komplex je vybaven bezpečnostním systémem a instalací bezpečnostních kamer, stejně jako systémem rozpoznávání registračních značek u vjezdu do garáží. Příroda a světlo jsou hlavními protagonisty tohoto projektu, v němž byl každý prostor navržen s myšlenkou na jeho obyvatele a jejich pohodu. Všechny domy jsou prostorné a světlé, s otevřenými prostory a velkými okny navrženými tak, aby maximalizovaly přirozené světlo a využívaly krásný výhled. Rozmístění jednotlivých místností bylo pečlivě analyzováno, aby se co nejlépe využil prostor a vytvořila se příjemná a praktická atmosféra. Tepelná izolace oken a velká okna spolu s nejmodernějším systémem klimatizace teplé a studené vody a podlahovým vytápěním přispívají ke zvýšení komfortu domů a snížení jejich energetické náročnosti. Všechny domy navíc zahrnují parkovací místo a skladovací prostor. Jen několik minut chůze nebo jízdy autem se z této rezidenční čtvrti dostanete na pláž nebo do komerčních zón v okolí této zástavby, které zahrnují supermarkety, lékárny, kavárny, restaurace a mnoho dalších služeb.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

7 + 3 =