INOVATIVNÍ KONCEPT ŠESTI VIL V PRVOTŘÍDNÍ LOKALITĚ
Nueva Andalucía - Costa del Sol

3

Ložnice

3

Koupelny

od 677 m2

Zastavěná plocha cca.

N/A m2

Pozemek cca.

4.500.000 €

Cena

Ref. IR-10009

POPIS NEMOVITOSTI

Uzavřená komunita, Automatický zavlažovací systém, Bezbariérový přístup, Výtah, Parkoviště, Privátní bazén, Privátní zahrada
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE O TOMTO PROJEKTU: Šest impozantních vil s nejmodernějším designem, soukromé bazény, parkování pro 4 auta, soukromý výtah, venkovní kino, podlahové vytápění, špičkové spotřebiče, dvojité zasklení se solární regulací, 67 m2 hlavní ložnice/koupelna/šatna, zcela uzavřená a soukromá residenční komunita, společný bazén a dětský bazén, úžasný otevřený výhled, orientovaný na jih.
Tento inovativní rezidenční koncept je synonymem LOKALITY, má jedinečnou polohu v Marbelle, v sousedství nejexkluzivnějších služeb, restaurací, pláží, plážových klubů, golfových hřišť, nákupních center, škol atd... Vývoj dokonalého komplexu začíná hledáním ideálního pozemku, na kterém by se mohl uskutečnit. Tyto soukromé rezidenční vily jsou skvělým výsledkem tohoto hledání, po němž následuje intenzivní práce na návrhu projektu, výběru nejlepších materiálů a konečné výstavbě komplexu. Přízemí každé vily se mění v otevřený prostor o rozloze více než 228 m2, kde se prolíná centrální vnitřní dvůr, chodba, kuchyně, obývací pokoj, jídelna, terasa a soukromá zahrada. Zvláštní pozornost byla věnována návrhu hlavní ložnice, která nabízí ohromující prostory s nejexkluzivnějšími, funkčními a elegantními materiály. Hlavní koupelna a šatna jsou dokonale propojeny s hlavní ložnicí a soukromou hlavní terasou a počítají s celkovou plochou více než 78 m2.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

3 + 12 =