ELEGANTNÍ VILA V NOVÉ ANDALUSÍI
Marbella - Costa del Sol

4

Ložnice

4

Koupelny

295m2

Zastavěná plocha cca.

1.559m2

Pozemek cca.

2.995.000 €

Cena

Ref. IR-10039

POPIS NEMOVITOSTI

Uzavřená komunita, Centrální vytápění, Plně vybavená kuchyň, Mramorové podlahy, Automatický zavlažovací systém, Vestavěné skříně, Bezbariérový přístup, Výhled do zahrady, Klimatizace, Parkoviště, Privátní bazén, Privátní zahrada
Další důležité informace o nemovitosti: 3 zastřešené parkovací místa, WC pro hosty, Orientace na jih/východ, Terasa 77 m2.
Tato zbrusu nová vila je fantastická investiční příležitost v srdci golfového údolí Marbella. Nachází se v exkluzivní uzavřené komunitě Parcelas del Golf s nepřetržitou ostrahou a v současné době je na trhu ojedinělou nemovitostí. Může se pochlubit komfortní půdorysnou dispozicí s prostranými obytnými prostory a rozsáhlými udržovanými zahradami s velkými krytými terasami. Užívejte si krásného počasí v Marbelle při relaxaci venku, kde hlavní roli hraje velký soukromý skvostný bazén. Tento fantastický rodinný dům nabízí 4 velkorysé ložnice, z nichž většina má přímý vstup do zahrady. Toto úžasné sídlo, které stojí naproti prestižnímu golfovému hřišti Las Brisas, bylo postaveno z vysoce kvalitních materiálů a nabízí moderní nemovitost v prvotřídní lokalitě.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

13 + 2 =