BYTOVÝ KOMPLEX NA PLÁŽI S VÝHLEDEM NA MOŘE
Fuengirola - Costa del Sol

2-3

Ložnice

2-3

Koupelny

80 - 130 m2

Zastavěná plocha cca.

m2

Pozemek cca.

od 439.000 €

Cena

Ref. IR-10058

POPIS NEMOVITOSTI

Uzavřená komunita, Plně vybavená kuchyň, Vestavěné skříně, Výtah, Panoramatický výhled, Klimatizace, Skladní místnost, Parkoviště, Garáž, Podlahové vytápění, Domotický system
HLAVNÍ BODY TOHOTO PROJEKTU: Exkluzivita, Exkluzivní poloha, luxusní vybavení, blízkost pláže a služeb, vynikající dostupnost, úchvatné výhledy, prvotřídní kvalita, možnosti personalizace, zákaznický servis na místě, nabídky nábytku, renomovaní developery a architekti, datum dokončení.
Představujeme vám vynikající nový projekt 60 luxusních bytů v oblíbené lokalitě. Tento mimořádný projekt se nachází v bezpečném uzavřeném komplexu a nabízí širokou škálu vynikajících vybavení navržených tak, aby zvýšily váš životní styl. Užijte si konečnou úroveň pohodlí a komfortu s přístupem do moderní posilovny, atraktivní vyhřívané bazény, osvěžujících jacuzzi a stylového coworkingového prostoru. Vše, co potřebujete, je snadno dostupné - promenáda u pláže a základní služby jsou jen krátkou 500 metrů dlouhou procházkou. Pro bezproblémové spojení je vlaková stanice, vzdálená pouhých 300 metrů od vašeho bytu, která poskytuje přímý přístup jak na letiště, tak do centra Málagy, čímž vám umožní snadno objevovat tuto oblast. Kromě toho se rušné centrum města nachází jen 3 kilometry daleko a nabízí spoustu restaurací, obchodů a zábavních možností. Každý byt v tomto pozoruhodném projektu nabízí dechberoucí výhled na moře a orientaci na jih nebo jihozápad, což zaručuje hojný přísun přirozeného světla a klidnou atmosféru. Odpočívejte a přivítejte hosty na své rozlehlé terase, která je perfektně navržena tak, aby zachytila úchvatné výhledy, které se před vámi rozprostírají. S nejlepšími značkami a vysoce kvalitními materiály, včetně podlahového topení a moderního úsporného systému využívajícího aeroenergii, vyzařuje každý aspekt těchto rezidencí eleganci a efektivitu. Přizpůsobte si svůj byt tak, aby odrážel váš jedinečný styl a preference - máte možnost plně bezplatně přizpůsobit interiérové materiály a flexibilní interiérovou architekturu. Renomovaní architekti pečlivě vytvořili tyto domovy, které kombinují nadčasovou estetiku s moderní funkcionalitou, vytvářejíce harmonické a sofistikované prostředí pro život. Přijďte a zažijte naprosté uklidnění mysli.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

14 + 10 =