8 REZIDENCÍ V PRVOTŘÍDNÍ LOKALITĚ
Puerto Banús - Costa del Sol

6

Ložnice

5

Koupelny

od 1026 m2

Zastavěná plocha cca.

od 2015 m2

Pozemek cca.

od 6.200.000 €

Cena

Ref. IR-10006

POPIS NEMOVITOSTI

Uzavřená komunita, Výhled na hory, Automatický zavlažovací systém, Vestavěné skříně, Bezbariérový přístup, Výtah, Výhled do zahrady, Panoramatický výhled, 24hodinová ostraha, Domotický system
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE O TÉTO NEMOVITOSTI: 2 minuty jízdy do Puerto Banús, nejnovější inteligentní domovní systém, ovládání domu smartphonem, jedinečný design, bezpečnostní sklo se solárním ovládáním, velkoformátová porcelánová keramika, dubová dřevěná podlaha, sada spotřebičů Gaggenau a Miele, vestavěné baterie Zucchetti, vyhřívaný vnitřní bazén, sauna a turecké lázně. Hotovo: 1Q 2023.
Tato bezpečná a uzavřená komunita se nachází v nejvýznamnější části Marbelly na pobřeží Costa del Sol. Všechny vily v tomto projektu se nacházejí jen kousek od známého přístavu Puerto Banús, kde najdete různé luxusní obchody, restaurace a kavárny. Projekt se skládá z celkem 8 luxusních vil, které mají 6 ložnic a 5 koupelen rozmístěných na 3 podlažích, s dalšími dvěma koupelnami pro hosty. Přízemí se pyšní moderním otevřeným designem, který je dokonale konstruován pro zábavu. Dalšími jedinečnými prvky jsou garáž pro 3 až 6 aut, soukromý bazén a prostorná venkovní zábavní zóna. Ideální vily pro rodiny i pro lidi, kteří se rádi baví ve společnosti.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

15 + 15 =