5* APARTMÁNY S VÝHLEDEM NA MOŘE V MARBELLE
Marbella - Costa del Sol

2-3

Ložnice

2

Koupelny

od 122 m2

Zastavěná plocha cca.

N/A m2

Pozemek cca.

395.000 €

Cena

Ref. IR-10051

POPIS NEMOVITOSTI

Uzavřená komunita, Plně vybavená kuchyň, Vestavěné skříně, Výtah, Panoramatický výhled, Klimatizace, 24hodinová ostraha, Skladní místnost, Garáž
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE O TOMTO PROJEKTU: Apartmány se 2 a 3 ložnicemi, přízemní apartmány s vlastní zahradou, velké terasy, výhled na moře, klimatizace, plně vybavená kuchyň, orientace na západ, možnost přizpůsobení, 24hodinová ostraha, s garáží a úložným prostorem, výstavba byla zahájena: hotovo v 1Q 2025.
Jedinečná lokalita, jen 5 minut od Marbelly, v nejrychleji se rozvíjející oblasti. Design, prvotřídní kvality a smysl pro drobné detaily jsou v tomto úžasném projektu neoddiskutovatelnými předpoklady, které působí jako výrazný prvek a dělají z tohoto projektu dlouhodobou, pohodlnou a bezpečnou investici do budoucna. Projekt se skládá z 96 apartmánů rozmístěných ve 12 budovách, které nabízejí širokou škálu typologie v maximálně třech podlažích: přízemní domy se zahradou a vlastním bazénem, první patro s velkými terasami a podkrovní apartmány se soláriem, kde je možnost instalace hlubokého bazénu. V první fázi budou kromě obytných budov vybudovány i společné prostory a upravené plochy. Více než 20 000 m2 zelených ploch obklopujících každý bytový blok se středomořskými rostlinami a stromy. Volný čas je zaručen díky Společenskému klubu, prostoru, kde se můžete setkávat a navazovat přátelství, kde si každý člen rodiny najde svůj způsob zábavy. Relaxujte, bavte se, cvičte, scházejte se, odpočívejte, procházejte se a žijte. Světlé, otevřené a elegantní prostory odkazují na to, že design, kvalitní povrchové úpravy a smysl pro drobné detaily jsou charakteristickými znaky tohoto projektu. Projekt byl navržen s prostory určenými k soužití. Překračuje představu bydlení a stává se životním stylem. Budete mít možnost vybrat si povrchové úpravy svého domu z katalogu možností, takže váš budoucí domov bude prodloužením způsobu, jakým vnímáte a žijete svůj život. Bez příplatku si můžete vybrat z řady obkladů stěn a podlah. A pokud si přejete kvalitu navíc, která vašemu domovu dodá na hodnotě: V podkrovních domech je možné instalovat bazén na solárním patře.

VYŽÁDEJTE SI VÍCE INFORMACÍ

Nová pole

3 + 4 =